Formy dostawy

V. Terminy realizacji

Produkty fizyczne (kurier, paczkomat, poczta, odbiór osobisty)

  1. Każdy produkt w opisie zawiera przewidywany czas przygotowania zamówienia do wysyłki lub wydania w przypadku wyboru przez klienta opcji „odbiór osobisty”, który wskazuje okres od przyjęcia zamówienia do wysłania paczki ze sklepu lub do osobistego odbioru przez klienta. Czas ten wskazany jest w dniach roboczych.
  2. Jeżeli produkt nie zawiera przewidywanego czasu dostawy to standardowy czas realizacji zamówień wynosi 1-2 dni robocze na terenie Polski. Jeśli czas dostawy uległby wydłużeniu do Klient zostanie o tym poinformowany
  3. W przypadku zamówienia kilku produktów przesyłka wysyłana jest lub wydawana z chwilą skompletowania wszystkich towarów. Termin wysyłki lub osobistego wydania towaru klientowi określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.
  4. Klient samodzielnie dokonuje wyboru pośrednika wysyłki (kurier, poczta, paczkomaty). Każdy pośrednik, który deklaruje własny maksymalny termin dostawy wskazany w opisie.
  5. Za opóźnienia lub brak dostarczenia towaru spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta ponosi Klient.

Produkty wirtualne, treści cyfrowe

  1. Na wysłanie drogą mailową linku do pobrania produktu wirtualnego, treści cyfrowej lub przyznanie dostępu do pobrania pliku Sklep ma 48 godzin. Jest to maksymalny okres wysyłki lub udostępnienia który może wystąpić w sytuacji, kiedy kolejka plików jest bardzo duża. Z reguły produkt dostarczany jest niezwłocznie po dokonaniu płatności.
  2. W przypadku gdy produkt wirtualny, treść cyfrowa sprzedawana jest w promocji z usługą doradczą lub konsultacją specjalisty, przed wysyłką treści nastąpi kontakt telefoniczny w celu przygotowania dedykowanego produktu.